بالاترین جوایز
تماس با ما
آدرس:7969 S مزرعه نهر دایره، شنی، یوتا 84093, ایالات متحده
تلفن:385-202-5983
صفحه اصلی > دربارهی ما > سوالات متداول

سوالات متداول

پرسش و پاسخهای متداول ما


CRYSTAL OPTICAL چیست؟

کریستال نوری نوعی مواد 100٪ بدون سرب است که بسیار سخت و شفاف می باشد. با استفاده از این ویژگی، می توانیم آنها را به bevel های درخشان و سطوح بالا پرداخت کنیم. کریستال نوری، با حباب های بدون آن، بی عیب و نقص و غیر قابل تعویض، می تواند به طور کامل در جوایز کریستال، غنائم، هدایای کریستال و جوایز شرکت های بزرگ مورد استفاده قرار گیرد، که نشان می دهد نهایتا به رسمیت شناختن و برتری است.


آیا می توانید یک جایزه ویژه برای من ایجاد کنید؟

جوایز سفارشی تخصص ما است. ما می توانیم تقریبا هر طراحی را به تناسب نیازهای شما ایجاد کنیم. شما می توانید پروژه خود را از طریق نرم افزار ما که در صفحه جزئیات محصول هر جایزه و هدیه قرار گرفته است، شروع کنید یا ایمیل خود را به customerservice@topmostawards.com ارسال کنید که شامل ایده های شما، کمیت، بودجه و جدول زمانی است. ما از بقیه مراقبت خواهیم کرد.


چه نوع IMPRINT شما ارائه می دهید؟

ما پنج گزینه مختلف چاپ، عمیق، رنگ پر، حکاکی زیرزمینی 3D، حکاکی لیزری و تزکیه ارائه می دهیم. فرایند اثر گذاری بر اساس آثار هنری و موردی که انتخاب کرده اید تعیین می شود.


آیا می توانم پروتکل های IMPRINT را هماهنگ کنم؟

کاملا! برخی از هدایا و جوایز منحصر به فرد ما با استفاده از بیش از یک گزینه چاپ شده تولید شده است.


چه نوع بسته بندی، جوایز و هدایای من را در اختیار شما خواهد گذاشت؟

تمام جوایز و هدایا در کارتن کارشناسی ارایه می شود. داخل آن جعبه یک جعبه شخصی است که جوایز و هدایای شما را حفظ می کند. اکثر جوایز و هدایا در یک جعبه هدیه سیاه قرار می گیرند. یک عکس از جعبه هدیه را می توان در صفحه جزئیات محصول هر هدیه و هدیه یافت.


چه زمانی می توانم اثبات کنم؟

پس از پرداخت، لطفا آرم بردار آرم خود را به art@topmostawards.com ارسال کنید . همچنین GIF، JPG و فایلهای پی دی اف را که برای تبدیل آنها به بردار هزینه 25 دلار اضافی را متحمل می شوند، پذیرفتیم و اجازه دادیم تا 24 ساعت برای رسیدن به اثبات برسد.


چه زمانی دستور من آماده است؟

لطفا اجازه دهید 48-72 ساعت از تایید هنر به حمل و نقل.


چگونه می توانم روش های حمل و نقل را به منظور سفارش خود حمل کنم؟

فدرال اکسپرس، یو پی اس یا DHL بسته به وزن و مقصد مورد استفاده قرار می گیرد.


من می توانم به چندین آدرس کشتی

بله اولین مقصد گنجانده شده است و پس از آن هزینه اضافی 10 دلار برای هر مقصد هزینه خواهد شد.


چه روش هایی از پرداخت را قبول دارید؟

ما VISA، MasterCard، PayPal و T / T را قبول میکنیم.


آیا شما تغییرات را می پردازید؟

ما همیشه تلاش می کنیم تا قیمت گذاری وب سایت خود را به روز نگه داریم. ما همیشه از قیمت گذاری ما در وب سایت ما ذکر شده است.


آیا شما سفارشات حداقل دارید؟

نه. شما می توانید یکی از هر یک از قطعات ما را سفارش دهید.


آیا می توانم سفارش بدهم که در تاریخ های بعد استفاده شود؟

بله، ما این را یک برنامه انتشار می نامیم. مزیت این است که شما با تخفیف 10٪ کمیته خود را هنگامی که مرتبۀ خود را در یک زمان مشابه قرار می دهید، دریافت می کنید و جوایز خود را هر وقت که به آنها نیاز دارید بفشارید.


من می توانم سفارش خود را لغو پس از آن قرار داده شده است؟

لغو می تواند قبل از تصویب آثار هنری انجام شود. با شرکت نمایندگی خدمات آنلاین ما تماس بگیرید یا ایمیل را به sale@topmostawards.com ارسال کنید تا وضعیت را مورد بحث قرار دهید. ما آنچه را که می توانیم برای شما انجام دهیم انجام خواهیم داد.


آیا شما به سازمان های غیر انتفاعی پیشنهاد تخفیف می دهید؟

ما با تعدادی از سازمان های غیر انتفاعی کار می کنیم. ما 10٪ تخفیف اضافی از قیمت های پایین خود را در تمام اقلام سهام ما ارائه می دهیم. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که مستندات خود را برای تأیید وضعیت غیرانتفاعی خود ارسال کنید.


آیا شما دستورات روح را انجام می دهید؟

برای سفارشات عجله ما هر تلاش را برای تطابق با نیازهای شما انجام خواهیم داد. ما هیچ هزینهای برای سفارشات عجله به غیر از هزینه حمل و نقل سریع، مورد نیاز برای دریافت کریستال خود را به شرکت اچینگ ما نمی پردازیم.


آیا شما به فروش موارد اضافی

بله برای تخفیف خرده فروشان جوایز در دسترس هستند.


چه بسا اگر جایزه های من برنده شود

ما در امر بسته بندی و تحویل قطعه هایمان به شدت مراقبیم اما حوادث ممکن است رخ دهد. ما باید بتوانیم ادعا را با حامل وارد کنیم، بنابراین ضروری است که هر گونه خسارت در عرض 48 ساعت پس از دریافت گزارش شود. اگر جوایز آسیب دیده دریافت می کنید، ما تمام هزینه های مورد نیاز برای جایگزینی پاداش های شما را قبل از رویداد شما رایگان می کنیم. عدم اطلاع از خسارت در عرض 48 ساعت ممکن است ادعای ما را با حامل برطرف کند و ممکن است اتهامات به شما اعمال شود.


چه چیزی به دست آوردن جایزه من اشتباه است؟

ما برای اطمینان از صحت تمام جوایز ما، مراقبت های زیادی خواهیم کرد. سیاست های داخلی برای اطمینان از اینکه ما فقط اچ و دقیقا همان چیزی را که شما تایید می کنید، ممکن است اشتباهات رخ دهد. اگر جوایز مختلفی از آثار مورد تایید شما دریافت می کنید، ما تمام هزینه های مورد نیاز برای جایگزینی جایزه های خود را قبل از رویداد خود، رایگان خواهد کرد.


سوال دیگری دارید؟

لطفا ایمیل به sales@topmostawards.com ارسال کنید و ما در عرض 24 ساعت پاسخ خواهیم داد.