بالاترین جوایز
تماس با ما
آدرس:7969 S مزرعه نهر دایره، شنی، یوتا 84093, ایالات متحده
تلفن:385-202-5983

داستان ما


تاریخ ما

بزرگترین جایزه یک تجارت متعلق به خانواده است که در سال 1980 تأسیس شد. در سالهای اخیر، ما یکی از تامین کنندگان پیشرو جهان از بلورهای جوایز، پلاک ها و غنائمی شده ایم.


کارخانه ما

دفاتر ما در ایالات متحده می توانند طراحی کامل خود را برای شما ایجاد کنند. ما همچنین دارای کارخانهی خود در چین هستیم که دارای ساختمانهای اداری برتر و یک منطقه مجتمع تولیدی و تاسیسات مدرن و مسکن با مساحت 8500 متر مربع و بیش از 110 کارمند فنی است.


محصول ما

بر اساس اصل صداقت، فن آوری پیشرو و خدمات برتر، شرکت به طور مداوم دانش و فن آوری پیشرفته را جذب می کند، ما قادر به تولید بیش از صدها نوع از صنایع دستی کریستال با استفاده از مواد با کیفیت بالا و محیط زیست و روش های پردازش مانند سنگ زنی، حکاکی لیزری 3D، اکسید شن و ماسه، چاپگر رنگی، و غیره


کاربرد محصول

ایده های به دست آوردن شناخت ما با موارد شناخته شده برای مرور آسان، مانند جوایز شناسایی کارکنان، جوایز پلاک بازنشستگی، جایزه های نظامی، جوایز خدمات مشتری و غیره طبقه بندی می شوند.


بازار تولید

محصولات به دلیل ظاهر منحصر به فرد شهرت کامل خود را در بازارهای داخلی و خارجی به دست آورده اند و ما روابط بلندمدت تجاری را با 18 کشور و مناطق در گوشه های مختلف دنیا مانند اروپا، امریکا و آسیای جنوب شرقی برقرار کرده ایم.


خدمات ما

ما یک تولید کننده حرفه ای و یک تیم خدمات موثر هستیم، مشتاقانه به خواسته های فردی خود، اخلاقیات در اقدامات ما، و دقیق در تولید ما اختصاص داده شده است. انجام آنچه که دقیقا می خواهید، در قلب کار ما است. اصل خدمات ما این است: جوایز کریستال DIY با سفارش آسان و FAST تحویل.


110٪ مدیر عامل وعده

 • ایده عالی هنر
  ما تیم هنرمند متخصص خودمان را برای خدمت به شما ارائه می دهیم و اینکه آیا یک قطعه یا 1000 قطعه است، ما جایزه های زیبای شما را نخواهیم گرفت تا زمانی که در اثبات های هنری خود امضا نکرده اید. هنگامی که روی مدارک خود را امضا میکنید، تضمین میکنیم که جوایز شما دقیقا همانطور که شما تصویب کردید به شما تحویل داده میشود در غیر اینصورت جایگزینهای شما به صورت رایگان از جمله تمام هزینههای مورد نیاز برای جایگزینی شما قبل از رویداد شما است.

 • بهترین قیمت را به دست آورید
  ما رهبران پیروان این صنعت نیستیم و بیش از 15 سال بوده ایم. ما قویترین تیم را داریم و فقط از آخرین تکنیک ها و فرآیندهای جوایز با کیفیت بالا و اچ های شن استفاده می کنیم. بی تردید ما می توانیم جایزه خود را نه تنها با کیفیت بالا، بلکه قیمت رقابتی نیز تامین کنیم.

 • به موقع معاشرت
  برای بیش از 15 سال، در تمام کارهای ما، یک رویداد را از دست ندهیم. صنعت خاص ما همیشه اطمینان حاصل می کند که جوایز شما به موقع برسد. ما هر رویداد را به عنوان یک اورژانس تلقی می کنیم و قول می دهیم جوایز شما قبل از زمان لازم برای استفاده از آن برسد. و ما به شما قول میدهیم که اگر جوایز / هدایای شما در زمان رویداد شما نشان داده نشود، آنها رایگان خواهند بود. تنها دلیل اینکه من می توانم این کار را انجام دهم این است که ما رویدادها را نمی گذاریم!

 • ایمن کشتی ایمن
  ما خیلی مطمئن هستیم که ما بهترین بسته بندی در صنعت داریم که می خواهم به شما "Promise Safe Ship" را به شما پیشنهاد کنم. من شخصا تضمین می کنم که هر قطعه ای که برای شما ارسال می شود، ایمن و صحیح خواهد بود. در صورت بعید است که حامل ما صدمه به قطعات شما من آنها را به صورت رایگان جایگزین را شامل پوشش تمام هزینه های مورد نیاز برای جایگزینی شما را قبل از رویداد خود را.